machine fabriek eerbeek

Nieuws

MFE is ook dit jaar present op de de beurs voor

I.v.m. de nieuwe samenstelling in de MFE Group is de laatste maanden hard gewerkt aan de nieuwe site. Deze is vanaf september 2011 in de lucht en geeft een beter en sneller overzicht van al onze activiteiten.

Voor de vacuüm coating industrie heeft MFE de order gekregen voor het leveren van diverse walsen. De klant is een Letlandse internationale onderneming die gespecialiseerd is in deze vacuüm technologie.


  

Kwaliteit

Kwaliteit speelt een hele belangrijke rol binnen MFE en daarom is MFE ISO 9001 en VCA* gecertificeerd.

Download ISO 9001 certificaten
Download VCA* certificaten

Op de modernste machines worden de gewenste nauwkeurige toleranties behaald en een continue (proces) controle zorgt ervoor dat de uiteindelijk gewenste nauwkeurigheden worden behaald en geregistreerd.

     

MFE beschikt over een aparte kwaliteitsafdeling en geconditioneerde meetkamer. De noodzakelijke meetmiddelen zijn aanwezig en worden periodiek in huis gekalibreerd. T.b.v. de eindcontrole worden maatprotocollen van het eindproduct gemaakt en indien gewenst kunnen deze aan de klant worden overlegd. Vele producten worden op specificatie van de klant geleverd met keur zoals DNV, RL, CCS, ABS, Lloyd´s etc.