Great solutions for industry
+31 (0) 313 674 674

Contact

Neem vandaag nog contact met ons op. Dit kan via onderstaand contactformulier, per mail of telefonisch.

Direct contact

Contactinformatie

Postadres

Postbus 49, 6960 AA  Eerbeek

Telefoon: +31 (0) 313 674 674
E-mail: info@mfe.nl
Internet: www.mfe.nl

Bezoekadres
Loubergweg 7, 6961 EJ  Eerbeek

KvK nummer
08035296 - Machining & Construction
51646676 - Engineering & Industrial Maintenance

Directie Algemeen Han Schoppink schoppink@mfe.nl
Verkoop en Techniek Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
Verkoop Engineering & Industrial Maintenance Frans Mulder mulder@mfe.nl
Machining & Construction Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
Export Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
Algemeen sales@mfe.nl
Reparatie Algemeen Lukas Buis buis@mfe.nl
Reparatie Wim Albers albers@mfe.nl
Montage extern Rob Hendrickx hendrickx@mfe.nl
Slijpen Hans Wesselink wesselink@mfe.nl
Engineering Hans Hurenkamp hurenkamp@mfe.nl
Kwaliteit Sander Reinders reinders@mfe.nl
Directie Algemeen
Han Schoppink schoppink@mfe.nl
Directie Verkoop en Techniek
Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
Verkoop Engineering & Industrial Maintenance
Frans Mulder mulder@mfe.nl
Verkoop Machining & Construction
Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
Verkoop Export
Ernst Wolvekamp wolvekamp@mfe.nl
Verkoop Algemeen
sales@mfe.nl
Reparatie Algemeen
Lukas Buis buis@mfe.nl
Reparatie Reparatie
Wim Albers albers@mfe.nl
Reparatie Montage extern
Rob Hendrickx hendrickx@mfe.nl
Reparatie Slijpen
Hans Wesselink wesselink@mfe.nl
Engineering
Hans Hurenkamp hurenkamp@mfe.nl
Kwaliteit
Sander Reinders reinders@mfe.nl